Rekara ehitus

Rekara Ehitus OÜ

Reg. number: 10425462
Rekara Ehitus OÜ on asutatud 30.01.1998.a.

Rekara Ehitus OÜ on Eesti erakapitalil põhinev osaühing, mis jaanuaris 2013 tähistab oma 15. tegutsemisaastat.

Alustasime oma tegevust 17 aastat tagasi Venemaal firmaga Baltic Building Ltd. Oma esimesed suured töökogemused saimegi Venemaal, tehes alltöövõttu soome firmale PPTH STEEL OY (täna Ruukki), kes oli toona teraskonstruktsioone tootja-paigaldaja. Esimesed suuremad objektid olid Rhotmans-i sigaretitehas Olginos (katusepinda 11 500m2) ja Assi-Domän-i kartongitehas Vsevolovskis (katusepinda 14 000 m2). Peale Venemaa oleme ehitanud ka Lätis ja Soomes (vaata referentse). Omame vene ehituslitsentsi Peterburi piirkonnas, kuid hetkel seal tööd ei tee.

Seoses kodumaise ehitusturu kasvuga otsustasime 1998-nda aasta jaanuaris asutada firma Rekara Ehitus OÜ. Keskendusime siin tööle, mida kõige paremini oskame ehk teraskonstruktsioonide paigaldamine ja sellega kaasnev. Siinseks suurimaks koostööpartneriks sai meil Maru Ehitus AS, kellele me siiani alltöövõttu teeme. Suurimaks objektiks Eestis on olnud Narva Elektrijaamade ehitus. Seal tegime alltöövõttu PPHT Steel OY-le.

Huvitavaid kogemusi oleme ka saanud ka sadamakaide ehituses. Olles kaasa aidanud Muuga sadama Kaide 9A ja 10A ning Tallina Vanasadama Kruiisikaid valmimisele. Nendel objektidel oli meie tööandjaks VMT Ehitus.

weirix.ee